Bachovy esence - Krizová směs - kapky

Tyto kapky Bachovy terapie umí krásně pracovat s napětím, strachem, podrážděností.

Stačí kápnout do úst nebo pití.

• Náročnými situacemi vás provedou ve větším klidu, nadhledu a lehkosti.

20 ml - obsahují alkohol

349 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 58
Bachovy esence - Krizová směs - kapky

Detailní popis produktu

Krizová směs přesně podle originální receptury dr. Bacha (esence v 20ml lahvičce s kapátkem).

Krizová květová esence se skládá z 5 základních Bachových esencí:

Cherry Plum – slíva třešňová – pro strachy „až k zbláznění“, ze ztráty kontroly, pro děti i dospělé na záchvaty křiku, vzteku a hysterii, pokud máme strach, že uděláme něco, čeho budeme litovat.

Clematis – bílá lesní réva – pokud jsme myšlenkami nepřítomní, snílci někde v oblacích a v budoucnosti, pomáhá nám vrátit se do přítomnosti do TEĎ a TADY.

Impatiens – netýkavka žláznatá (žlázonosná) – když cítíme vnitřní neklid, jsme netrpěliví, nervózní a podráždění – pomáhá mírni rozrušení a nervozitu.

Rock Rose – devaterník penízkovitý – když hrůzou zkoprníme, jsme úplně omráčení, trpíme nočními můrami, dostaví se „opožděná hrůza“, když si představíme, co se mohlo stát.

Star of Bethlehem – snědek okoličnatý – integruje šoky a traumata- mentální i fyzická, pomáhá neutralizovat jejich následky. Esence jsou vyrobené podle originální receptury dr. Bacha, kvalitu garantuje ruční, laboratorní zpracování v malé rodinné firmě v Německu.

Kvalitu garantuje nejen pěstování v prostředí Alpské přírody, ale také precizní, ruční, laboratorní zpracování přesně podle originální receptury dr. Bacha malou rodinnou firmou v Německu.

•••

Trvanlivost cca 5 let, s alkoholem bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata.

Pro domácí využití i na cesty krizové kapky snadné použití v náhlých okamžicích každodenního života

Balení obsahuje 1x lahvičku s 20ml - podíl mateční esence 7%.

Esence působí opravdu intenzivně.

•••

Užívání:

Kapky dejte do 200 ml sklenice s vodou a upíjejte. Opakujte podle potřeby cca každou hodinu do odeznění potřeby. Kapat můžete i přímo do úst ale je třeba vyhnout se kontaktu jazyka a kapátka.

Krizová směs je určena pro příležitostné použití. Pokud potíže neodejdou cca do 14 dnů, můžete pozvat na podporu osobní směs Bachových esencí, která je sestavena přímo pro vás a pomůže vám vyladit konkrétní témata, která aktuálně potřebujete posunout.

Složení:

obsah alkoholu: alc. 27% vol. (Frz. Brandy V.S.O.P.) podíl mateční esence: 7% energie: 618 kJ / 147 kcal; denní dávka < 0,01 kcal tuk: 0 g nasycené mastné kyseliny: 0 g sacharidy: 0 g z toho cukr: 0 g protein: 0 g sůl: 0 g

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence - Krizová směs
Hmotnost: 0.06 kg