Klára je úžasnou průvodkyní vnitřním světem. Přesně cílenými otázkami odkrývá dosud skryté a pomáhá nacházet nové možnosti řešení problémů. Za hodinu koučování jsem se o sobě dozvěděla to, co jsem posledního půl roku vlastními silami marně hledala. Klára je milá a empatická, její způsob koučování je velmi příjemný a hlavně nese výsledky. Můžu jen doporučit.

Eva Váňová

www.evavanova.cz

Kláru ráda doporučuji. Moc nám doma pomohly její rady, jak tkáňovkami a esenciálními oleji řešit běžné zdravotní obtíže dětí i dospělých. Jsme nadšení a na osobní sezení už se také moc těším.

Martina Kubecová

www.martinakubecova.cz

Bachovky jsem už v minulosti zkoušela a vůbec mi nepomohly. Po prvním telefonátu s Vámi jsem se rozhodla ještě jednou je vyzkoušet.

Nyní beru kapičky necelé tři týdny a můj stav je o hodně lepší. Každý den se cítím víc silnější. A úplně největší moje výhra je, že jsem se začala opět smát. Dokonce i v práci si té změny všimli a nechápou jak mohl nastat takový obrat 🙂

Žaneta

Minulý týden jsem dokončila sérii 3 setkání v rámci pečujícího balíčku s Klárkou. Neměla jsem úplně jasnou představu, jak bude vše probíhat, byla jsem zvědavá a mé zadání bylo spíše abstraktního rázu – potřeba kontroly nad situací, neschopnost věci pustit, nechat volně plynout a plynout s nimi.

Klárka mě chvíli nechala kroužit kolem horké kaše, pak najednou obešla mé ochranné bariéry a bez servítků pojmenovala epicentrum. Rozložila mě na molekuly a pak zase s precizností mistra složila dohromady. Nenechala se obalamutit mými slovy, přiměla mě pátrat hluboko v srdci a opravdu najít odpovědi.

Laskavé vedení nespočívalo jen v pálení otázek, prokládala vše i dalšími dovednostmi ze svého širokého repertoáru. Dohromady to vytvořilo krásný celek. Získala jsem kompas, cestu, po které se nyní mohu s radostí vydat. Největší přínos vidím v té ohromné zkratce, úspoře času i peněz, kterou mi přineslo pojmenování věcí.

Ještě dlouho budu z našich setkání těžit a vracet se k poznámkám. Klárka pracuje laskavě, přátelsky, zároveň velmi efektivně a s notnou dávkou umu. Vřele doporučuji.

Jana Kolářová

Možná vás něco tlačí a máte pocit, že potřebujete citlivý, empatický přístup plný přijetí. Pak vám vřele doporučuju Kláru.

Setkala jsem se s ní přes telefon s tématem, s nímž už několik let zápasím – kde a jak se zablokovala moje schopnost hrát si s (mým) dítětem? Proč jsem pociťovala vztek skoro pokaždé, když jsme si měly hrát s legem nebo stavebnicí (její milované hry)? A před spaním jsem si to vyčítala – že mi utekl další den, kdy jsem nebyla schopná sdílet dětský svět, který tak rychle uteče.

Klára je jemná, citlivá, empatická. Její přístup je plný respektu a dává vám prostor pro vyjádření. Nenásilně vás vede. Zpětné vazby vám dává tak, že nedráždí vaše zranění. Občas situaci odlehčí svým zvonivým smíchem – hotový balzám.

Nakonec vás dovede k novému náhledu na situaci a pomůže vám najít souvislosti, na které samozřejmě nevidíte ani po těch letech úvah (ehm).

Klářin bonus? I ona skvěle pracuje s uzdravováním traumat (vyzkoušeno).

A navíc je jejím velkým darem pracovat s Bachovkami. Umíchá vám směs, která vám sedne, spojí ji do jednoho funkčního celku a aktivuje ji. Pošle vám ji předem, takže váš emocionální systém už je pěkně naladěný na další práci. (Já už ke Kláře začínám pro Bachovky posílat některé klienty po Cranio, je to skvělá podpůrná technika, obzvláště z jejích rukou).

Už po Bachovkách jsem cítila změny ve svém nastavení. Setkání proběhlo teprve včera a dnes je dítě po čtvrt roce ve školce  takže jsem ještě neměla moc času na průzkum, ale ta úúúleva… ta je tam už teď. A já se těším na to lego 

Takže vřelé díky a doporučuju 

Lenka Němcová

www.lenkaanemcova.cz

Na toto setkání jsem se velmi těšila a zároveň byla zvědavá jak to bude probíhat.

Klárka mě nejprve nechala kroužit kolem dokola a pak prostě zacílila. Nic víc, nic míň. Pomalu mne vedla tam, kde jsem prostě měla být. A přitom to bylo to přímé a bez váhání.

Těch pocitů, dalo by se psát dlouze.

Mnohem lepší je to zažít na vlastní kůži. To vřele doporučuji všem, kteří chtějí posunout v kterékoli oblasti. Oni jsou stejně propojené. Skvěle se zorientovala v situaci a dokázala jemným způsobem rozplétat uzlíky.

Jemný způsob je taková její značka.

Moc děkuji.

Štěpánka Knapová

Kláru jsem oslovila před stěhováním, šlo mi o Bachovky, které ve svém projektu “Žiju radost” míchá na míru. A já chtěla zklidnit svou mysl a uvolnit se do procesu – na jedné straně jsem se těšila na nový domov, zároveň jsem doufala, že vše vyjde, a pak pracovala s tím, jak zvládneme pobalit věci a zorganizovat celkový přesun i s naší maličkou princeznou. A přitom jsem věděla, že si to můžu jednoduše užít…

Když mi Bachovky přišly, Klára si takřka ihned udělala čas, aby mi osvětlila, které esence jí pro mě vyšly. Vše skvěle odpovídalo, a protože jsem v rozhovoru s ní cítila obrovský klid a důvěru, sama jsem se přirozeně svěřila i se svými hlubšími tématy, na což Klára úžasně reagovala, a mně se tak dostalo opravdu královské péče. U Bachovek jsem změny vnímala na opravdu jemné úrovni, což pro mě bylo zajímavé a příjemné.

Kláru jsem díky jejímu úžasnému přístupu oslovila ještě jednou, nyní ohledně tkáňových solí – shodly jsme se, že pro mě objednáme balíček Biokomplexu, který jsme vnímaly jako skvělou podporu pro náročnější období.

Chcete-li se nechat skutečně opečovat profesionálkou, která umí vyslechnout, podpořit a s pomocí účinných nástrojů dodat tělu i duši to, co v dané chvíli potřebuje, Kláru rozhodně doporučuji

Adéla Mikolášová

Ahoj Klárko, posílám “report”, jak jsme na tom s bachovkami. To zklidnění, zpozitivnění je neskutečné. Matýsek začal i líp jíst, komunikovat, odpovídat na otázky. Výbuchy vzteku počítám od té doby na prstech jedné ruky. Fakt bych to do takové “vodičky“ s neviditelnou energií neřekla :o)

Blanka

Vyzkoušet Bachovy esence jsem se rozhodla na základě doporuční přátel z jedné FB skupinky, kde jsem získala i kontakt na Klárku. Po prostudování jejích webových stránek, jsem si řekla, že by toto mohla být jedna z cest, která nám pomůže řešit problémy zejména psychického charakteru a objednala jsem kapky pro sebe a pro syna namíchané na míru.

Nevěděla jsem přesně, co čekat, ale byla jsem zvědavá. Po pár dnech užívání jsem si uvědomila, že problém, který jsem chtěla řešit, už pro mě není tak tíživý a že se vše pomalu rozpouští. Změny (i v chování) jsem pozorovala i u syna – dochází k nim pozvolna, že si jich člověk ani nemusí ani všimnout, ale když si zpětně uvědomí, proč vlastně ty kapky nechal namíchat, musí uznat, že tu hlavní zátěž pomohly odstranit.

U Klárky jsem kapky nechala namíchat už několikrát a nejen pro sebe a pro syna, ale i pro malou dcerku nebo mojí maminku. Musím absolutně vyzdvihnout Klářinu ochotu, rychlost a entusiasmus v tom, co dělá. Kapičky namíchala vždy pohotově, podala k informace, které mi napomohly nahlédnout do aktuální situace, které se buď já nebo člověk, pro kterého jsou kapky míchány, nacházíme. Bachovy esence od Klárky mohu jen a jen doporučit a rozhodně vím, že její služby jistě v budoucnu ještě mnohokrát využiju.

Mája

Já jim říkám kapičky štěstí. dělají moc dobře.

Katka

Přiznám se, že jsem od kapiček moc nečekala. Hned po první lahvičce se cítím mnohem líp. To mě dost překvapilo. Jsem zvědavá na další :o)

Eliška

S tkáňovými solemi jsem se setkal po velmi náročném životním období kdy jsem si jak tělesně, tak duševně „sáhl na dno.“ Dluhy, které jsem si vůči sobě za uplynulá nashromáždil jsem horečně doplňoval horami jídla a sladkostmi. Pocuchané nervy léčil antidepresivy a intenzivní sportovní aktivitou. Prostě celý život jsme měl jako na houpačce. Tkáňové soli mi pomohly tu houpačku zklidnit a celý můj život dostat lépe pod kontrolu.

V příjmech jídla a sladkostí jsem nyní střídmější. Sportovní i pracovní aktivitou umírněnější. Klidnější. Spokojenější. Prostě mám nyní tu správnou špetku soli i pro svůj život….. 

H.Z.

Klářino koučování pro mě by velkým zážitkem. I v omezeném čase se Kláře podařilo na mě naladit a provedla mě procesem, kdy jsem si uvědomila  svou  roli v pracovním procesu.
Koučování jsem již v minulosti zažila několikrát, avšak u Klárky jsem měla pocit souznění, podpory a vedení k nalezení sebe sama.
Velkým bonusem pro mě bylo zjištění, že dané uvědomění je platné nejen v pracovní sféře, ale také v soukromém životě.
Pavla Vítková

Pája z kreativní dílny, www.pavlavitkova.cz

Ještě jednou Vám chci moc a moc poděkovat za Vaši vstřícnost a ochotu, při řešení zdravotních komplikací, mé dcery Alžbětky, na dovolené na Samosu.
Jsem Vám nesmírně vděčná a zavázaná, protože Vaše soličky nám zachránily zbytek dovolené 🙂

Homeopatii a těmto věcem jsem se nikdy nebránila, ale nebyla jsem zas až takový zastánce. Ovšem po zkušenosti z dovolené, jsem přesvědčena, že na účinku určitě „něco “ bude 🙂

Díky soličkám, které zabraly prakticky ihned, jsme si mohly s holkami užít ,alespoň ,poslední dny dovolené.

Ještě jednou moc a moc děkuji.

Katka M.

Koučování jsem chtěla vyzkoušet, protože jsem měla pocit, že se život neubírá směrem, který je mi příjemný. Nezvládala jsem děti tak jak jsem chtěla a zároveň mě velmi bolela záda.

Po prvním koučingu mi Klára ukázala směr, který jsem před tím neviděla, ani jsem netušila, že něco takového může v mém životě být. Už jen to uvědomění mi moc pomohlo. A zaslané „Světýlko“ mě v tom krásně udržovalo, než jsem se to naučila aplikovat do života.

Při dalším „lekci“ mi zas Klára úplně přesně dodala odvahy jít za něčím, o čem jsem jen v hloubi duše snila, upozornila mě na jasné obrysy této cesty, které jsem přes každodennost neviděla.
Umí velmi laskavě vést a včas a trefně upozorní na „věci“, které nevidíme, nasměruje tam, kde je příjemno. Dodá odvahy.

Pomohlo mi vyhrabat se z aktuálního životního „bahýnka“ velice rychle a elegantně.

Doporučuji každému, kdo má pocit, že se v životě „motá“ a pořád ne a ne trefit ten správný směr. S jemným přístupem Kláry ho rozpoznáte!

Irena Gajdošová

auditorka

Je to úžasné. Vždy jsem k těmto věcem přistupovala s despektem. Tato metoda je prima, dělá mi dobře. Líbí se mi, že se nematláme v minulosti a zaměřujeme se rovnou na hledání řešení. Cítím se uklidněná.

Helena Padyšáková

Autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby, www.helenapadysakova.cz

Klářin e-book Cesta vašich snů jsem si stáhla, přestože cestuji nerada.
Už na první pohled bylo totiž jasné, že tady se bude probírat úplně jiné cestování.
Zastávám celostní přístup ke zdraví, a k tomu patří i práce s myšlenkami, proto s tímto e-bookem naprosto souzním.
Přestože jsem zrovna řešila pracovní problémy, do e-booku jsem se úplně ponořila a podle Klářiných rad si začala vyplňovat pracovní listy.

Tolikrát jsem už slyšela, že nejlepší je všechno si psát, dělat si tzv. vision board – nástěnku s malbami či fotografiemi toho, čeho chceme dosáhnout.
Nikdy jsem se k tomu ale neodhodlala.
Vlastně jsem ani pořádně nevěděla jak.
Musím konstatovat, že jediný, kdo mě k tomu láskyplně dovedl, byla Klárka – tímto e-bookem.
Napsala ho naprosto srozumitelně a lidsky, že to pochopí úplně každý.
Navíc z něj doslova cítím lásku a nadšení, se kterým ho Klára psala a to je hodně důležité, tyto pocity se na vás při čtení přenesou.

Za mě je tento e-book jediný produkt, který mi dokázal pomoci, podívat se na moje problémy s nadhledem a vnesl konečně do mého života i určitý řád.
A přesně to jsem potřebovala

Jana Jílková

www.zdravi3v1.cz

Před časem jsem se potýkala s výpadkem energie a nadšení pro práci i zvládání každodenních běžných situací. Jasně, vždycky to za den/dva odezní, ale tentokrát jsem se rozhodla k akci:

  • napsala jsem Kláře, rezervovala si termín konzultace
  • Klára zavolala, popsala jsem jí své rozpoložení/obavy/nejistotu, ona mne vyslechla, doporučila několikeré účinné vonné esence do aroma difuzéru a Bachovky na míru
  • balíček dorazil, voní nám celý byt, je nám tady dobře

Klára je úžasný rádce, když potřebujete naladit energii, vypudit strachy a nabrat zase dech. Je empatická, milá a rozumí své práci, síle vůní a tomu, kdy a jak je použít.

Kláro, moc díky, rozjasnila jste mi dny a dodala energii!

Martina Mašková

Ke Kláře pravidelně chodím pro bachovky pro sebe, ale i pro svou rodinu. Tentokrát jsem si nechala poradit i s výběrem tkáňových solí. Klárka je vždycky moc milá a skvěle poradí. A taky skvěle zacílí. Opět je mi mnohem lépe, dobře spím a jsem plná síly a energie. Děkuji

Tamara Kuchařová

www.kramekprodeti.cz

Klára je úžasná jemná podporující žena, která mi v roli koučky pomohla s nejvýznamnějším rozhodováním v mém podnikaní.

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz

Klárka je ztělesněním jemné, pozitivní a pečující energie. Obrátila jsem se na ni už několikrát a vždy to stálo za to. Doporučuji!

Eva Váňová

www.evavanova.cz

Dobrý den, 

moc děkuji za Vaše tipy na soli při těhotenských nevolnostech a únavě. Už po zhruba týdnu užívání cítím velkou úlevu. 

Šířím zvěst o tkáňových solích dál do světa. Jsem ráda, že jsem na ně narazila. 

Mějte se krásně!

Zuzana

Klára má v sobě obrovskou dávku empatie, vstřícnosti, ochoty a profesionality. Jemně, citlivě a nenásilně mě provedla mým vnitřním světem a pomohla mi v rozhodování, jakou cestou se vydat. Dala mi tolik prostoru, kolik jsem potřebovala.

Koučování s ní jsem si opravdu užila a vlilo mi velkou dávku energie do žil. Až zase budu v životě tápat, už vím, na koho se obrátit. Děkuji, že jsem měla možnost strávit s Klárou nějaký čas, a přeji ji spoustu spokojených klientů.

Hana Masaříková

Ráda bych Vám poděkovala za esence. Můj vztah s dcerou se velmi zlepšil. I když je dcerka stále hodně dominantní, vyprchala fyzická agrese, já jsem se uvolnila, zjistila, že není mojí prioritou naklizený byt, ale pohoda v rodině a v životě. 

Jitka

Před nějakou dobou jsem absolvovala online tarotový výklad s prvky koučování s Klárou. Od první minuty hovoru jsem se cítila příjemně, uvolněně a bezpečně.

Vnímala jsem, jak Klára „drží pole“ a jak postupně „nabíhá“ moje mírná změna vědomí. Každá karta naprosto jasně zapadala do celkové situace a Klára mě velmi jemně vedla návodnými otázkami k hlubším souvislostem, které karty zrcadlily.

Zkušenost s Osho Zen tarotem už jsem dříve měla (takže jsem věděla, že umí jít hluboko), ale velmi příjemně mě překvapilo, jaké intenzity lze dosáhnout i online – bez osobní přítomnosti. V celém výkladu jsem byla hluboce ponořená (i emocionálně) a moc mi pomohl ukotvit důležitá uvědomění a změnu nastavení, ke kterému jsem dospěla krátce před ním.

Moc díky za průzračnou jasnost a jemné vedeni, Kláro! Odnesla jsem si stabilní hřejivou jistotu, že je všechno na nejlepší cestě, a ještě dodnes z toho prožitku čerpám.

Magdalena Krejčí

www.magdalenakrejci.cz

Před dvěma týdny jsem si vybrala Balíček od Kláry, s výkladem Osho Tarotu, jedním koučovacím sezením a Bachovkami na míru.

Karty občas využívám i sama, ale ještě nikdy jsem nebyla u někoho na výkladu, který by byl spojený i s byznysem. Byla jsem tedy zvědavá, navíc mi Klára dle vystupování zde přišla jako člověk, se kterým si sednu, takže jsem se objednala.

Pokud nemáte úplně jasné téma, které chcete řešit, vůbec to nevadí. Klára mi udělala výklad na celou mou současnou situaci, od vztahů až po práci. Bylo to neuvěřitelně přesné a místy taková trefa do černého, že jsem byla nejen překvapená, ale vytáhlo to i spoustu emocí a strachů. Klára ale postupovala velmi citlivě a dokázala mě vyvést ven tak, abychom společně našly dvě klíčová témata, která mě aktuálně brzdí v podnikání.

Při druhém sezení jsme pak díky vizualizacím rozpustily některé strachy.

Co oceňuju nejvíc?

Laskavý a profesionální přístup. Komplexní pohled, kdy Klára dokázala vytáhnout ty nejpodstatnější uzlíky, které je potřeba rozmotat, abych se posunula dál, a kdy jsem uviděla souvislosti, které mi unikaly. A výklad karet k tomu velmi napomohl. Bachovky na míru měly takřka okamžitý účinek a vrátily mě z pozice vydeptaný uzlíček schopný akorát zmateně pobíhat po bytě nebo koukat do zdi zpět k mému tvůrčímu já. Navíc jsme probraly i vhodnost tkáňových solí, které mi Klára obratem poslala a které mi teď moje děti nadšeně nosí, že ještě neměly ráno vitamínek.

S Klárou chci pokračovat i dál, protože mi dlouhodobé koučování dává smysl a myslím, že jsme spoustu věcí teprve nakously. Děkuju!!!

Markéta Mrkvová

www.copyarcher.cz

Díky za úžasné sezení s Klárou. Od původního zadání jsme se oklikou dostaly do různých směrů a hloubek. Přesto se nám podařilo vrátit se k původnímu záměru a úspěšně ho uzavřít. Klářino vedení je jemné. Ráda její práci doporučuji dál.

Petra Holubová

www.pruvodkynenaceste.cz

S Klárou jsme během 1,5 hodiny telefonicky prošly všech 5 možných variant mé pracovní a životní budoucnosti. Každou jsem měla možnost procítit.

Takto jsem zavrhla variantu „nepracuji, buduji rodový statek“ – po vstoupení do této varianty jsem čekala pocit naplnění, propojení, klidu a spokojenosti. Ale cítila jsem šílenou nudu.

Zároveň se objevilo několik velkých AHA momentů. V současnosti jsem se rozhodovala, jestli pracovat pro ženy ve službách (což vidím jako svůj přínos světu), nebo velké firmy vlastněné muži (což mě teď živí). 

Kláře děkuji, určitě se opět ozvu

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz

Žádala jsem Kláru o pomoc s mojí sociální fobií, už 25-30let se straním lidem a z toho 5let se jim straním úplně nejvíc jak to jen jde.

Poprosila jsem ji zda by mi mohla pomoct najít odpověď zda je to moje introvertní vlastnost a nebo blok.

Po dvouhodinovém nááááádherném kladení otázek a mého odpovídání se zjistilo, že to byl jen blok z určitého důvodu a že najednou už se nikoho nebojím.

Ráno při příchodu do práce se opravdu potvrdilo, že mi žádný člověk nevadí, chovám se klidněji, nemusím sbírat svoji odvahu abych promluvila. Jsem víc klidnější a přestala jsem se společnosti bát.

Neskutečné. K psycholožce jsem chodila 5let a nikdy se moje soc.fobie nevyřešila. U kláry to trvalo jen 2hodiny.

Stále tomu nemůžu uvěřit! Je úžasná a určitě se na ni znovu obrátím, jakmile se rozhodnu, jaký bude můj další krok a v čem potřebuji najít odpověď a správnou cestu :o)

 

Veronika

První bachovky mi Klárka poslala, když jsem se vrátila s tehdy desetiměsíčním synem z nemocnice, kde jsme strávili deset dní a prošli si vším možným. Byla jsem vyčerpaná a vyděšená. O bachovkách jsem toho moc nevěděla. Klárka mi po telefonu trpělivě a ochotně vysvětlila, co znamenají jednotlivé složky – esence.

Byla jsem překvapená, jak moc odrážely můj současný stav, téměř všechny nějak souvisely se strachem, obavami a nejistotou. Po pár dnech jsem se začala cítit lépe a zdálo se, že i syn se zklidnil, zlepšil se mu spánek a věci se vracely k normálu. Po využívání lahvičky jsem objednala další a byla jsem zvědavá na složení. Esence byly jiné, ubylo těch, co pomáhají se strachem a objevily se zase nové.

Když  nastane situace, ve které cítím, že potřebuji vnitřně posílit, když začnu pociťovat úzkost, nemohu se zorientovat ve svých pocitech, nebo se bojím rozhodnout, jsou bachovky tím prvním, na co si vzpomenu. Líbí se mi, že kapky reagují na aktuální situaci a konkrétního člověka. Líbí se mi, že jsou čistě přírodní. A líbí se mi, že pomáhají, a to i takovému „ezoskeptikovi“, jakým jsem já. Nemohu říct, že bych cítila nějakou razantní, zásadní změnu ze dne na den, spíš jakési pozvolné uklidnění, uvolnění a nadhled.

Určitě bych doporučila jejich vyzkoušení všem maminkám, které se něčeho obávají. A myslím, že takových nás je většina.

Helena

Ahoj Klárko,

včera jsem dočetla e-book o esenciálních a je opravdu vynikající.

Co se týče oleje Moon, jsem opravdu nadšená – je to přesně jak někde píšeš, ta intenzita oleje se nedá srovnat s ničím, co jsem zatím měla v rukou, je to nádhera. 

Míša

Klárko jsem se solema moc spokojená. Děti měly opar a po pár dnech se jim krásně a rychle zahojil. I mě dělají radost. Olejicky nám tu voni a ta růže… No pane, v dalším balíčku si ji objednám, krásne voní, děkuju moc!

Lucka

Občas mám problém ustát pláč mého malého syna. Svěřila jsem v jedné skupině na Facebooku, kde mi kromě jiného ženy doporučily Bachovy esence a odkázaly mě na paní Klárku. Paní je velmi ochotná a milá a vždy mi ráda kapičky namíchá na míru a v balíčku navíc pokaždé najdu nějaký milý dáreček.

Od té doby, co užívám bachovky, cítím se o něco klidnější a lépe zvládám krizové situace.

Zuzka

Ráda bych se podělila o zkušenost s Bachovými esencemi. Dcera zhruba od 13 měsíců začala trpět na noční děsy. Bylo to jednou za čas a během několika měsíců se to začalo horšit, děsy byly častější a v horším průběhu. V jedné podpůrné skupině jsem dostala doporučení na Bachovy esence. Řekla jsem si proč to nezkusit – v jiných diskuzích si to moc maminky chválily. Začali jsme tedy kapičky dávat.

Nejen, že dceři moc chutnají, ale od té doby měla děs jen 2x na začátku užívání a od té doby ho neměla ani jednou. A to i přesto, že měsíc kapičky teď neměla. Chtěla jsem to zkusit jestli to bude fungovat. Kapičky problém vyřešily, ale to by nebyl život, aby jsme stále něco neřešili. Takže se moc těšíme na další kapičky, které se nám Klára namíchá. 

Marcela

Milí spolužáci,

chci se s vámi podělit o zkušenost s koučováním. Možná si pamatujete nabídku, kterou zde před časem zveřejnila Klára Hrubá. Já nabídky využila. Já, skeptik bez velkých očekávání, který si zakládá na tom, že si vše dokáže srovnat v hlavě sám. Mé šokující zjištění – koučování funguje. K čemu jsem dospěla během hodinky a půl s Klárou, bych stěží zvládla v několika dnech. Jestli vůbec.

Kláře moc děkuji a fandím.

Lucie

E-book Plynutí životem doporučuji každému, kdo má problém s pitným režimem a chce to změnit. Taky jsem přes den málo pila a pořád mě bolela hlava. Teď už s pitným režimem ale bojovat nemusím. Díky jednoduchým postupům a tipům, které e-book nabízí, teď víc piju a piju s radostí. Pití si doslova užívám. Bolest hlavy je fuč, cítím se mnohem lépe a určitě mám i lepší náladu. Překvapilo mě, co všechno může pitný režim ovlivnit v mém životě. 

Maia Green

průvodce po cestě k vytoužené zahradě, www.maiagreen.cz

Děkuji za e-book ŽivozaHRAda, je skvělý! Věnuju se koučování 12 let a téma je mi velmi blízké, vlastně podobně také tvořím. Originální grafické zpracování, které má jednotu i v pracovním listě – super. Moc se mi líbí poslední stránka ebooku, rámeček pro záměr. Parádní nápad;-) Obsahově je to návodné, stručné, výstižnéVýborná vyváženost. E-book je přehledný, dobře se mi v něm orientovalo.

Libuše