více o tkáňových solích

„Obnova buňky a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí.“

(Dr. Wilhelm H. Schussler)

Tkáňové soli jsou přirozenou součástí tkání a buněk lidského organismu a jsou nezbytné jeho správné fungování a udržení zdraví. Systém 12 základních solí definoval v 19. století lékař a homeopat Dr. W. H. Schussler.

Prakticky se jedná o homeopaticky upravené minerály v podobě cucavých pastilek, které jsou velmi dobře vstřebatelné a krásně umí vyladit naše zdraví a rovnováhu.

 

obnovení rovnováhy

Díky  životosprávě, působení stresu, věku, ve výjimečných obdobích (těhotenství, kojení, klimakterium,..) může dojít  k nedostatku jednotlivých tkáňových solí. Tím mohou být narušeny důležité pochody a procesy vedoucí k udržení našeho zdraví. 

Je to podobné jako např. péče o auto. Při počínajících potížích bude varovat pískáním, skřípáním, blikne výstražná kontrolka. Stejně tak nás varuje i naše tělo. Bohužel při péči o zdraví jsme většinou méně bdělí a pozorní. Když drobná varování nestačí, přijdou důraznější až třeba jednoho dne nejede naše auto nebo tělo. A my se divíme, co tak najednou.

 

Doplněním tkáňových solí:

  • pomůžeme vyrovnat deficit a nastolit v těle rovnováhu – naslouchat kontrolkám dříve než nás zastaví větší varování v podobě chronické nebo závažné nemoci.
  • podpoříme naše tělo ve správném fungování, ale často je nutné upravit i stravu, pitný režim, přidat pohyb :o). Jinak se potíže po čase mohou opět objevit.

 

♥ Tkáňové soli jsou vyráběny s láskou a v souladu s přírodou. Při jejich výrobě se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. Pomáhají při přirozené samoléčebné, čistící a regenerační schopnosti těla a poskytují našim buňkám základní anorganické, dobře vstřebatelné živiny pro obnovení rovnováhy a zdraví

♥  Bez obav je mohou užívat těhotné a kojící ženy i malé děti. V těhotenství a kojení je dobré dodržet určitá pravidla např. u solí, které detoxikují,… Ráda vám poradím :o)

Možná si říkáte:” No jasně, zase nějaké minerály. V čem by tak mohly být jiné?” Minerálních doplňků je opravdu na výběr mnoho. V čem vnímám jedinečnost tkáňových solí?

Něco vám vrtá hlavou? Potřebujete poradit?

 ————————————————————–

Váš dotaz mi můžete poslat jednoduše přes formulář vpravo nebo přímo na e-mailovou adresu:

klara@zijuradost.cz.

Volat můžete na telefonní číslo:

+420 732 387 738