V jedné daleké zemi je místo, kde slunce a voda spojením svých sil tvoří živý zelený poklad. V každém střípku tohoto pokladu je uložena energie slunečních paprsků a vzácná výživa v podobě minerálů, vitamínů a enzymů.

Každému, kdo jej okusí, může přinést vitalitu, rovnováhu, pevnost i ochranu.

Navíc má podobu výborných křupavých kousků, které si díky sušení na slunci uchovávají svou živou energii a sílu.

Tenhle poklad si můžete jednoduše dopřát i vy. Je jím …

Spirulina

Vodní organismus („řasa“), která je známá jako jedna ze zelených potravin.

V čem vám může být přínosná?

Podporuje:

  • přirozenou obranyschopnost,
  • vitalitu,
  • podpoří vaše tělo v přirozené očistě,
  • je přínosná při hubnutí.

 Obzvlášť hodnotná je přítomnost velmi vysokého množství přírodního vitamínu B12, což určitě ocení nejen vegani a vegetariáni. Každá buňka v těle pocítí i přítomnost přírodního selenu.

RAW SPIRULINA PLUS obsahuje rovněž hořčík – důležitý pro kosti, svaly a nervy, pomáhá při transportu cukrů a podílí se na produkci energie, železo – pomáhá při krvetvorbě, vápník – přispívá ke zdravým a silným kostem, fosfor, zinek, draslík – možná pomoc pro zdravou srdeční činnost, mangan. Vitamíny B1 (Thiamin), B2 (Riboflavin), B3 (Niacin), B6 (Pyridoxin), B9 (Kyselina listová). Díky tomu může představovat významnou pomoc při harmonizaci hladiny homocysteinu. Vitamíny řady B mohou rovněž mít pozitivní vliv na správnou funkci nervového systému.

Energetická a frekvenční hladina výrobku je harmonizována procesem pyramidizování.

Obsah bílkovin je 62,5%, což je vůbec nejvyšší obsah ze všech přírodních zdrojů. Jsou navíc lehce stravitelné, bez vzniku odpadní kyseliny močové. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny.

Užívání Spiruliny ocení i vaše ledviny. Osobně vnímám její přínos i na kvalitě vlasů.

Pro koho je vhodná?

Pro každého člověka staršího 3 let, který chce rovnováhu svého těla podpořit kvalitním výživovým doplňkem, který je 100% přírodní.

Pro sportovce, děti, starší osoby, studenty, manažery, těžce pracující, nemocné a lidi v rekonvalescenci, jejichž organismus má specifické a zvýšené nároky na kvalitní výživu.

Kam s ní?

  • Nasypat do dlaně a uzobávat jako lahodné zelené „chipsy“
  • Na pomazánku, do polévky nebo salátu,
  • Do vašeho oblíbeného smoothie.

Dopřejte Spirulinu i vašim dětem

Budou nadšené, že po rozkousání mají zelené zoubky, jazyk a celou pusinku. Obsažení látky jim určitě přijdou k duhu. Nejspíš sebudete divit, že Spirulinu slupnou mnohem ochotněji než jiné formy minerálů a vitamínů.

Doporučené dávkování: 1 – 2 x denně 1 čajová lžička (1 čajová lžička 2,5 g). Kdykoliv během dne do času večeře. Při užívání začínejte s malým množstvím  a postupně zvyšujte dle doporučení.

Důležité je dbát na dostatečný pitný režim. Kousek po kousku bude odklízet nečistoty nastřádané ve vašem organismu a bez vody se ven snadno nedostanou. Tak jí s tím úklidem pomozte. Díky tomu se budete cítit vitálnější a spokojenější i při pohledu do zrcadla.

 

Tato Spirulina pochází z Indie a svojí kvalitou i obsahem výživných látek je zcela jedinečná.

Díky jedinečné technologii zpracování a sušení při teplotách do 42 °C je doslova nabitá minerály, vitamíny a ostatními fytonutrienty.

Nízká teplota zpracování zajišťuje, že RAW SPIRULINA PLUS je stále “živá” a jsou v ní zachovány životodárné enzymy.

Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Věřím, že díky jejím účinkům na tělo, mysl, úroveň energie a nálady si ji zamilujete.

Spirulina 1 + 1

 

Právě nyní je ideální čas pro pročištění vašeho těla a podporu vitality.

 Dopřejte si RAW SPIRULINU za půlku.

 Objednáte jednu a druhou vám přibalím jako dárek.

Do sobotní půlnoci.

 

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny