Představte si, že máte čarovné kapky,

které umí rozpustit to,

co vás svírá a trápí na duši.

Možná právě:

  vnímáte, že vám schází radost, naplnění a vnitřní klid  … hledáte kudy dál,

  cítíte, že toho je na vás poslední dobou nějak moc,

  procházíte náročným obdobím (stěhování; nová práce; sladění dětí, práce, domácnosti …),

  máte na sebe vztek, že někdy zbytečně křičíte na děti, když už vám ujedou nervy,

  prožíváte neshody a nedorozumění s dětmi, partnerem, rodiči …

Ráda pro vás připravím kapky, které pomohou vyladit přesně to, co aktuálně vnímáte jako nejvíce palčivé.

Každý z nás je jedinečný

a nese si životem sbírku radostí i starostí.

Potřebné esence jsou tedy pro každého člověka jiné a během času se mění, stejně jako se měníme i my :o)

>>> Celý systém se skládá ze 38 esencí – lahviček s léčivou silou převážně planých rostlin. 

♥ Kapky, v sobě nesou moudrost a sílu přírody. 

♥ Pomáhají uzdravit bolístky na duši, které si neseme životem často už z dětství. Různými cestami se nám stále připomínají v podobě strachů, úzkostí, podrážděnosti, … a my si je většinou ani neuvědomujeme.

 Skrze esence můžete  pochopit co se ve vašem životě právě děje a přeladit na správný směr.

 Cítit se  svobodnější, zdravější a šťastnější.

Není to tak dávno, kdy jsem byla nejistá máma, která si moc neví rady se sebou ani svými dětmi. Moje vnitřní bezradnost byla tím větší, čím víc jsem se snažila najít odpovědi na svoje otázky v knihách, kurzech,  …

Byla jsem velmi daleko od spojení se sebou. Od toho místa “uvnitř”, kde ležely odpovědi na všechny mé otázky, které jsem zoufale hledala “venku”. Bylo stále na dosah a já netušila, jak se k němu dostat.

Bachovy květové esence mi otevřely cestu k radosti, naplnění a vnitřnímu klidu. V jakékoliv situaci, mi pomáhají k nadhledu a lehkosti. Pro moji rodinu jsou “bachovky” přirozenou součástí každodenního života. Provází nás v náročných obdobích i časech změn.

Vzdělání:  Bachovy esence a sebepoznání a Bachovy esence z psychologického hlediska.

 

Bachovy esence jsou ...

jednoduchou cestou k vyladění vaší psychiky,

vhodné pro malé děti, ženy těhotné i kojící a také pro zvířata,

100% přírodní.

Můžete je kombinovat s jakýmikoliv dalšími cestami ke zdraví a rovnováze.

získáte ...

osobního průvodce v lahvičce, který se jednoduše vejde do batohu i kabelky.

Jakoukoliv situací vás provede s větší lehkostí a nadhledem.

dokáží ...

rozpouštět vaše vnitřní omezení (strach, převzatá přesvědčení, svazující myšlenky).

Postupně budou odtávat a na jejich místě bude přibývat radost. Začnete více naslouchat sami sobě i Životu.

Co říkají Ti, co už je vyzkoušeli?

První bachovky mi Klárka poslala, když jsem se vrátila s tehdy desetiměsíčním synem z nemocnice, kde jsme strávili deset dní a prošli si vším možným. Byla jsem vyčerpaná a vyděšená. O bachovkách jsem toho moc nevěděla. Klárka mi po telefonu trpělivě a ochotně vysvětlila, co znamenají jednotlivé složky – esence.

Byla jsem překvapená, jak moc odrážely můj současný stav, téměř všechny nějak souvisely se strachem, obavami a nejistotou. Po pár dnech jsem se začala cítit lépe a zdálo se, že i syn se zklidnil, zlepšil se mu spánek a věci se vracely k normálu. Po využívání lahvičky jsem objednala další a byla jsem zvědavá na složení. Esence byly jiné, ubylo těch, co pomáhají se strachem a objevily se zase nové.

Když  nastane situace, ve které cítím, že potřebuji vnitřně posílit, když začnu pociťovat úzkost, nemohu se zorientovat ve svých pocitech, nebo se bojím rozhodnout, jsou bachovky tím prvním, na co si vzpomenu. Líbí se mi, že kapky reagují na aktuální situaci a konkrétního člověka. Líbí se mi, že jsou čistě přírodní. A líbí se mi, že pomáhají, a to i takovému „ezoskeptikovi“, jakým jsem já. Nemohu říct, že bych cítila nějakou razantní, zásadní změnu ze dne na den, spíš jakési pozvolné uklidnění, uvolnění a nadhled.

Určitě bych doporučila jejich vyzkoušení všem maminkám, které se něčeho obávají. A myslím, že takových nás je většina.

♥ Helena

Ahoj Klárko, posílám “report”, jak jsme na tom s bachovkami. To zklidnění, zpozitivnění je neskutečné. Matýsek začal i líp jíst, komunikovat, odpovídat na otázky. Výbuchy vzteku počítám od té doby na prstech jedné ruky. Fakt bych to do takové “vodičky s neviditelnou energií neřekla. :o)

♥ Blanka

Ráda bych Vám poděkovala za esence. Můj vztah s dcerou se velmi zlepšil. I když je dcerka stále hodně dominantní, vyprchala fyzická agrese, já jsem se uvolnila, zjistila, že není mojí prioritou naklizený byt, ale pohoda v rodině a v životě. 

♥ Jitka

Jaké jsou ty pravé pro vás? 

♥  S tím si nemusíte lámat hlavu, ani pročítat knihy a obsáhlé informace na internetu.

♥  Pokud cítíte,že se potřebujete ve svém životě posunout, ale nemáte chuť nebo odvahu sdílet své pocity nebo trápení, je to v pořádku. Nemusíte mi říkat nic o tom, co potřebujete vyřešit. Uděláme to úplně opačně.  🙂

♥  Výběr esencí je obvykle sestaven na základě přání daného člověk nebo podle popisu situace, kterou potřebuje řešit. Způsob, který používám já je jiný. Díky mé moudré a laskavé učitelce, jsem se naučila míchat esence pomocí speciálních karet. Metoda, kterou používám  je velmi přesná. Získáte osobní směs, která cílí přímo tam, kde je třeba.

♥  Vytestuji 7 esencí, které jsou právě pro vás aktuálně nejpřínosnější.

 

Co budu od vás potřebovat?

  • Vaše celé jméno,
  • datum narození.

Chcete znát příběh vaší osobní směsi?

♥ Když vám kapičky přijdou, zavolejte mi a já vám ho ráda povím. Esence nám totiž nesou důležité poselství o tom, co se právě děje v našem životě. Dávají nám úžasnou příležitost lépe porozumět a nahlédnout z jiného úhlu.

♥ Spolu s lahvičkou vaší osobní směsi obdržíte i návod na užívání.

 

Na kolik vás vyjde osobní směs esencí?

342 Kč (včetně DPH) 

Měsíční ladění vaší psychické pohody a otevírání cesty tam, kam se chcete posunout. 

JE UŽÍVÁNÍ SLOŽITÉ? JSEM V JEDNOM KOLE A JEŠTĚ MYSLET NA KAPIČKY ...

Užívaní ” bachovek” je úplně jednoduché. Lahvičku s vaší osobní směsí si můžete vzít kamkoliv s sebou, postavit na pracovní stůl, na linku, … Je prima mít je na očích. Kapky se stříkají z dávkovací lahvičky přímo do úst nebo do pití, jídla. Není potřeba hlídat žádné odstupy od jídla apod. Dětem je můžete dát do lahve s pitím do školy, … Návod na užívání je zde.

BOJÍM SE, ŽE JE DO DĚTÍ NEDOSTANU.

Možná budete překvapení, ale děti užívají “bachovky” moc rády. Cítí, že jim dělají dobře. I malé děti si je mohou kapat samy nebo se o ně rády hlásí. Navíc děti baví kapat si do pusy z plastové lahvičky. Ze zkušenosti mnoha maminek, kterým Bachovy esence míchám, vím, že jsou u dětí velmi vítány.

UŽ JSEM JE POUŽÍVAL/A A NEFUNGUJÍ

To může mít dva důvody :o)

» 1 » V obchodech je možné koupit namíchané směsi na klidný spánek, proti stresu,… Jenže to má háček! Příčin stresu, nespavosti apod. může být mnoho a u každého je jiná. Někdo nemůže spát, protože mu hlavou běží neklidné myšlenky, někdo z úzkosti, …V té obecné směsi není mix esencí přímo pro vás podle toho, co aktuálně prožíváte a potřebujete vyladit. Jsou tam esence, které s největší pravděpodobností pomohou. Směs na míru je zacílená přímo na vás a pomůže přesně tam, kde to potřebujete právě vy. Tuto zkušenost mám ověřenou s mnoha mými klienty.

» 2 » Působením esencí možná nepřijde hned velké a úžasné „něco“ (i když se to často stává, hlavně u dětí :o)). Jejich působení vnímám spíše jako uvolnění a tání toho, co nás svírá, drží namístě, trápí, … Na uvolnění a posuny k lepšímu si rádi zvykneme a rychle zapomeneme, jak to bylo třeba před pár týdny. V pokynech k užívání k vaší osobní směsi je uveden jednoduchý návod pro zaznamenání vašeho aktuálního prožívání. Můžete tak snadno srovnat k jakému posunu došlo.

STAČÍ JEDNA LAHVIČKA NA VYŘEŠENÍ VŠECH MÝCH PROBLÉMŮ?

Úlevu, člověk může pocítit  téměř hned, během pár hodin, dnů. Zvláště děti na “bachovky” reagují velmi rychle. Příčiny toho,  co nás nyní trápí si často v sobě už velmi dlouho (často už od dětství). Na rozpuštění takovýchto bolístek na duši je vhodné delší užívání. Esence nám otevírají krásnou cestu k uvolnění a radosti a s každou lahvičkou se posuneme vždy o kus dál.