koučink – reference

Klára je úžasnou průvodkyní vnitřním světem. Přesně cílenými otázkami odkrývá dosud skryté a pomáhá nacházet nové možnosti řešení problémů. Za hodinu koučování jsem se o sobě dozvěděla to, co jsem posledního půl roku vlastními silami marně hledala. Klára je milá a empatická, její způsob koučování je velmi příjemný a hlavně nese výsledky. Můžu jen doporučit.

Eva Váňová

Copywriting a internetový marketing, www.evavanova.cz

Klára má v sobě obrovskou dávku empatie, vstřícnosti, ochoty a profesionality. Jemně, citlivě a nenásilně mě provedla mým vnitřním světem a pomohla mi v rozhodování, jakou cestou se vydat. Dala mi tolik prostoru, kolik jsem potřebovala.

Koučování s ní jsem si opravdu užila a vlilo mi velkou dávku energie do žil. Až zase budu v životě tápat, už vím, na koho se obrátit. Děkuji, že jsem měla možnost strávit s Klárou nějaký čas, a přeji ji spoustu spokojených klientů.

Hana Masaříková

S Klárou jsme během 1,5 hodiny telefonicky prošly všech 5 možných variant mé pracovní a životní budoucnosti. Každou jsem měla možnost procítit.

Takto jsem zavrhla variantu “nepracuji, buduji rodový statek” – po vstoupení do této varianty jsem čekala pocit naplnění, propojení, klidu a spokojenosti. Ale cítila jsem šílenou nudu.

Zároveň se objevilo několik velkých AHA momentů. V současnosti jsem se rozhodovala, jestli pracovat pro ženy ve službách (což vidím jako svůj přínos světu), nebo velké firmy vlastněné muži (což mě teď živí). 

Kláře děkuji, určitě se opět ozvu

Jana Svobodová

On-line marketing pro podnikatelky ve službách, www.marketing-svobodova.cz

Je to úžasné. Vždy jsem k těmto věcem přistupovala s despektem. Tato metoda je prima, dělá mi dobře. Líbí se mi, že se nematláme v minulosti a zaměřujeme se rovnou na hledání řešení. Cítím se uklidněná.

Helena Padyšáková

Autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby, www.helenapadysakova.cz

Klářino koučování pro mě by velkým zážitkem. I v omezeném čase se Kláře podařilo na mě naladit a provedla mě procesem, kdy jsem si uvědomila  svou  roli v pracovním procesu.
Koučování jsem již v minulosti zažila několikrát, avšak u Klárky jsem měla pocit souznění, podpory a vedení k nalezení sebe sama.
Velkým bonusem pro mě bylo zjištění, že dané uvědomění je platné nejen v pracovní sféře, ale také v soukromém životě.
Klárce moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!”
Pavla Vítková

Pája z kreativní dílny, www.pavlavitkova.cz

Milí spolužáci,

chci se s vámi podělit o zkušenost s koučováním. Možná si pamatujete nabídku, kterou zde před časem zveřejnila Klára Hrubá. Já nabídky využila. Já, skeptik bez velkých očekávání, který si zakládá na tom, že si vše dokáže srovnat v hlavě sám. Mé šokující zjištění – koučování funguje. K čemu jsem dospěla během hodinky a půl s Klárou, bych stěží zvládla v několika dnech. Jestli vůbec.

Kláře moc děkuji a fandím.

Lucie

Žádala jsem Kláru o pomoc s mojí sociální fobií, už 25-30let se straním lidem a z toho 5let se jim straním úplně nejvíc jak to jen jde.

Poprosila jsem ji zda by mi mohla pomoct najít odpověď zda je to moje introvertní vlastnost a nebo blok.

Po dvouhodinovém nááááádherném kladení otázek a mého odpovídání se zjistilo, že to byl jen blok z určitého důvodu a že najednou už se nikoho nebojím.

Ráno při příchodu do práce se opravdu potvrdilo, že mi žádný člověk nevadí, chovám se klidněji, nemusím sbírat svoji odvahu abych promluvila. Jsem víc klidnější a přestala jsem se společnosti bát.

Neskutečné. K psycholožce jsem chodila 5let a nikdy se moje soc.fobie nevyřešila. U kláry to trvalo jen 2hodiny.

Stále tomu nemůžu uvěřit! Je úžasná a určitě se na ni znovu obrátím, jakmile se rozhodnu, jaký bude můj další krok a v čem potřebuji najít odpověď a správnou cestu :o)

 

Veronika