Jak vybrat ten pravý?

Nabídka difuzérů je velmi pestrá a liší  kromě vzhledu a ceny v několika praktických detailech.

Nabízím jednoduchý přehled pro výběr vhodného modelu. Potřebné informace o jednotlivých parametrech jsou uváděny u každého z výrobků.

Velikost difuzéru

Podle prostoru, kde máte v plánu difuzér používat, si můžete vybrat od malých po rozměrnější. Je potřeba počítat s dosahem do el. zásuvky. Vůně esenciálních olejů si můžete užívat dokonce při cestování autem.

Objem nádoby na vodu

Množství vody, kterou naplníme difuzér přímo souvisí s délkou jeho provozu a částečně i velikostí. Po spotřebování vody se difuzér sám vypne, případně jej můžeme podle potřeby vypnout sami dříve.

Nejmenší difuzéry mají objem nádoby cca 100 ml a při plném režimu mlžení vydrží v provozu cca 2 hodiny. Pro ložnici, dětský pokoj,… plně dostačující.

Pokud potřebujete obsáhnout větší místnost např. školní třídu, relaxační centrum, halu….        je vhodný některý z  větších modelů.

Dalším důvodem k výběru větší nádoby může být zdravotní stav např. pokud potřebujeme zvlhčovat vzduch pro snazší dýchání po celou noc,…

Podsvícení

Podsvícení může být zajímavým dalším aspektem působení difuzéru. Rozsvícený difuzér může krásně dotvářet atmosféru v místnosti. Děti mají světýlka velmi rády.

Barvy mohou být buď jednotlivě vybrané (např. bílá, růžová, modrá, zelená, žlutá…) nebo automaticky přechází jedna v druhou. Světla je možné samozřejmě vypnout a používat difuzér bez podsvícení.

Materiál

Podle vlastního vkusu si můžete zvolit výrobky ze skla, dřeva, bambusu či plastu. Pokud není v popisu difuzéru přímo uveden materiál jedná se většinou o plast. Provedení difuzérů je velmi pěkné. Rozhodně jsou krásným prostorovým doplňkem.

V případě používání difuzéru v dosahu dětí doporučuji zvážit plast. Děti (naše i návštěvní) mlžení velice fascinuje a rády voňavé mlžení prozkoumávají :o)

V případě nejasností s výběrem vhodného difuzéru se na mne můžete obrátit. Ráda pomohu :o)

Aroma difuzér je úžasný pomocník nejen v domácnosti s dětmi.  Poradí si s ucpaným nosánkem při rýmě, neklidných myšlenkách, vyladí vaši vnitřní harmonii a to vše v čase, kdy v noci klidně odpočíváte.

Difuzér v kombinaci s esenciálním olejem je také velmi praktický dárek. Komu by se nehodilo více zdraví, klidu, rovnováhy?

E-book zdarma

Zkušenosti s každodenním používáním esenciálních olejů jsem pro vás sepsala do přehledného ebooku.

Najdete v něm pomoc při rýmě, nespavosti, návody na voňavé tvoření i mazání na odřená kolínka.

E-shop 

Vše k užívání esenciálních olejů najdete na jednom místě. Včetně nosných olejů, krabiček a roll-onů na výrobu vlastní kosmetiky.

Můžete si dopřát zdravé mlsání z kakaových bobů a mnoho dalšího.

 

Něco vám vrtá hlavou? Potřebujete poradit?

 ————————————————————–

Ráda vám pomohu.

Váš dotaz mi můžete poslat jednoduše přes formulář vpravo nebo přímo na e-mailovou adresu:

klara@zijuradost.cz.