Propojení 3 mocných cest pro váš osobní nebo pracovní posun

 

♥ Mozaika, jejíž každý jednotlivý dílek nese více jasnosti do vašeho podnikání nebo osobního života.

♥ Zkratka k nadhledu, který vám umožní vidět důležité souvislosti a to, co vám dosud unikalo nebo jste jen mlhavě tušili.

♥ Kompas, který vás vyvede z míst, kde se ztrácíte.

Děláte všechny potřebné kroky, ale přesto cítíte, že někde to drhne a nedaří se vám tak, jak si přejete?

 

Propojuji sílu přírody a vnitřní moudrosti

Nástroje, které se nádherně doplňují a intenzivně podporují v období hledání a změn na mnoha rovinách.

Osho tarot…

…nabízí pohled na vaši aktuální situaci skrze nádherné obrazy a symboly, díky kterým společně velmi rychle objevíme oblasti, které potřebují pozornost. Poselství, díky kterým je najednou zřejmé to, s čím si možná už měsíce nevíte rady.

Navážeme osobním sezením…

… kdy se na tato témata podíváme hlouběji. Díky kombinaci koučovacích a terapeutických nástrojů se postaráme o to, co brání v cestě, a také o jasný plán, jak dojít právě tam, kam potřebujete.

Bachovy esence…

… budou během tohoto procesu ladit váš vnitřní prostor, vaše emoce a vnitřní nastavení tak, aby změny, kterými budete procházet, probíhaly s co největší lehkostí.

Před dvěma týdny jsem si vybrala Balíček od Kláry, s výkladem Osho Tarotu, jedním koučovacím sezením a Bachovkami na míru.

Karty občas využívám i sama, ale ještě nikdy jsem nebyla u někoho na výkladu, který by byl spojený i s byznysem. Byla jsem tedy zvědavá, navíc mi Klára dle vystupování zde přišla jako člověk, se kterým si sednu, takže jsem se objednala.

Pokud nemáte úplně jasné téma, které chcete řešit, vůbec to nevadí. Klára mi udělala výklad na celou mou současnou situaci, od vztahů až po práci. Bylo to neuvěřitelně přesné a místy taková trefa do černého, že jsem byla nejen překvapená, ale vytáhlo to i spoustu emocí a strachů. Klára ale postupovala velmi citlivě a dokázala mě vyvést ven tak, abychom společně našly dvě klíčová témata, která mě aktuálně brzdí v podnikání.

Při druhém sezení jsme pak díky vizualizacím rozpustily některé strachy.

Co oceňuju nejvíc?

Laskavý a profesionální přístup. Komplexní pohled, kdy Klára dokázala vytáhnout ty nejpodstatnější uzlíky, které je potřeba rozmotat, abych se posunula dál, a kdy jsem uviděla souvislosti, které mi unikaly. A výklad karet k tomu velmi napomohl.

Bachovky na míru měly takřka okamžitý účinek a vrátily mě z pozice vydeptaný uzlíček schopný akorát zmateně pobíhat po bytě nebo koukat do zdi zpět k mému tvůrčímu já. Navíc jsme probraly i vhodnost tkáňových solí, které mi Klára obratem poslala a které mi teď moje děti nadšeně nosí, že ještě neměly ráno vitamínek.

S Klárou chci pokračovat i dál, protože mi dlouhodobé koučování dává smysl a myslím, že jsme spoustu věcí teprve nakously. Děkuju!!!

Markéta Mrkvová

www.copyarcher.cz

Na jaká témata se můžeme zaměřit?

  • Podnikání
  • Vztahy
  • Zdraví
  • Mateřství
  • Životní směr, poslání

Balíček, ve kterém si můžete dopřát a vyzkoušet všechny tyto nádherné cesty a využít je naplno pro váš posun.

Balíček obsahuje:

  • 1 x setkání s Osho Tarotem (90 min)
  • 2 x osobní sezení (90 min)
  • 3 x lahvička osobní směsi Bachových esencí (včetně poštovného – ČR)
  • moje podpora během naší společné cesty (messenger/e-mail)

Setkání probíhají on-line.

Platnost balíčku je 4 měsíce o data objednání.

4 800 Kč

VRTÁ VÁM NĚCO HLAVOU?

Můžete mi napsat jednoduše přes formulář vpravo nebo přímo na e-mailovou adresu:

klara@zijuradost.cz.

Nebo zavolat na telefonní číslo:

+420 732 387 738